• خدا قوت
  بهروز نظری با شما صحبت می کند
  تمامی نظراتی که در این صفحه برای من می نویسید ، به مربی شما به هیچ وجه منتقل نخواهد شد و فقط در اختیار من قرار خواهد گرفت تا با بررسی نکات به عنوان راهبر اردوی نوروزی و ایجاد تغییرات لازم ، مجموعه بتواند در ادامه مسیر با کیفیت بالاتری کنار شما عزیزان باشد.
 • اطلاعات فردی :

 • ثبت گزارش کار روزانه :

 • لطفا مجموع ساعت هایی که امروز به یادگیری ( مطالعه ، حل تمرین ، آزمون و ... ) اختصاص دادید را به همراه مجموع تست خود محاسبه و به تفکیک در کادرهای زیر وارد کنید .
  به عنوان مثال اگر 9 ساعت و 28 دقیقه مطالعه کردید در قسمت ساعت مطالعه عدد 9 و در قسمت دقیقه عدد 28 را وارد نمایید.
 • ارزیابی کمی و کیفی خدمات ارائه شده امروز

  لطفا به هر کدام از موارد زیر یک عدد بین صفر تا 5 مطابق دستورالعمل امتیاز بدهید.
  5 = خوب 4 = متوسط رو به بالا 3 = متوسط 2 = متوسط رو پایین 1 = ضعیف
  * لازم به ذکر است اگر امتیازی به غیر عدد 5 ثبت کنید می بایست علت کسر امتیاز را قید کرده و برای ما بنویسید خواسته دقیق شما برای دادن امتیاز 5 چه می باشد. در صورت ننوشتن علت کسر نمره، نظر شما در بررسی عملکرد خدمات توسط مهندس بهروز نظری لحاظ نمی شود
 • ممنون که با نظرات دقیق خودتان به من بازخورد خدمات را ارائه می کنید. حتما از نظرات شما برای ارائه خدمات بهتر به شما بهره خواهم برد.
  همانطور که در ابتدا بیان کردم تمامی نظرات شما را فقط به من دسترسی دارم و به هیچ وجه به مربی شما انتقال داده نمی شود تا شما به راحتی بتوانید نظرات خودتان را مطرح کنید.
  * در صورت برخورد به هر مشکلی در ارائه خدمات مرکز مشاوره، می توانید به صورت مستقیم از طریق دایرکت اینستاگرام من به آدرس behrouz_nazari@ منتقل کنید.
  قطعا قدردان اعتماد شما به مجموعه ما ، با ارائه خدمات با کیفیت هستم .