مجموعه دانش بنیان کمان آکادمی

معرفی مجموعه دانش بنیان کمان آکادمی

کمان آکادمی در سال 1392 متولد شد . حدود یک سال و نیم پیش تولید پروژه و نوشتن خط فکری اصلی کار تولید کشید . تحقیق کردیم ، بررسی کریم ، نیازسنجی کردیم تا بدونیم دقیقا چه اتفاقی باید بیوفته که تمام نیازهای یک دانش‌آموز از طریق یک اپلیکیشن کاملا برطرف بشه .

بعد از تحقیقات اولیه و اتمام پیش تولید پروژه ، نوبت به آماده سازی محتواهای تصویری و متنی و صوتی و تولیدات زیرساخت اپلیکیشن كمان آكادمی و بخش IT رسید و حدود دو سال و نیم مراحل تولید پروژه زمان برد .

ماحصل تمام این زحمات شد مجموعه دانش بنیان کمان آکادمی که بیش از 32000 فیلم آموزشی ، بیش از 44200 صفحه جزوه آموزشی و حدود 2891 تمرین و آزمون برای دانش‌آموزان عزیز ارائه کرده ، و در حال حاظر حدود 100 هزار دانش‌آموز کمان‌ رو انتخاب کردن تا در تمام مراحل پنجگانه آموزش كنارشون باشيم .

بنيان و اساس شكل گيری کمان ، چرخه پنجگانه یاگیری است که ما برای هر مرحله برنامه ریزی کردیم و راهکار لازم رو ارائه دادیم.

اينفوگرافيك چرخه پنجگانه آمئزش

خدماتی که برای دانش‌آموزان در مرکز مشاوره کمان آکادمی ارائه میشه به شرح زیر است:

  1. ویدیوهای آموزشی در اپلیکیشن کمان آکادمی
  2. ارائه برنامه‌ی درسی شخصی سازی شده
  3. دریافت گزارش‌کار از دانش‌آموز هرشب و نظارت بر انجام دقیق برنامه
  4. جلسات فردی با مشاورشخصی
  5. برگزاری کارگاه های آموزشی توسط مهندس نظری به صورت حضوری و غیرحضوری

و کلی خدمات دیگه که میتونید برای دریافت اطلاعات بیشتر و برقرای ارتباط با مجموعه دانش بنیان کمان آکادمی به وبسایت ما مراجعه کنید یا با شماره 02154016 تماس بگیرید.

محصولات کمان آکادمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید هر یک از محصولات کمان اینجا کلیک کنید

دپارتمان مشاوره و برنامه ريزی تحصیلی کمان آکادمی

دپارتمان مشاوره تحصیلی کمان آکادمی ، متشکل از برترین مشاورین متخصص و دوره دیده زیر نظر مهندس نظری است که خدمات مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی از پایه ششم تا کنکور را به صورت حضوری و غیر حضوری برای دانش‌آموزان سراسر کشور ارائه کرده است.

در مسیر موفقیت تحصیلی ، دانش‌آموزان حتما نیاز دارند تا یک فرد مطلع و مشرف به کل مسیر و آگاه از تمام فراز و نشیب های راه به عنوان مشاور کنارشون باشه . مرکز مشاوره کمان آکادمی متخصصین رو به کمک دانش آموزان میفرسته که با آموزش تمام نکات و مهارت های لازم ، از مهارت های مطالعه و خلاصه نویسی تا تست زنی و آزمون و جمعبندی ، به دانش‌آموزان ، بهشون کمک میکنند تا این مسیر رو با موفقیت پشت سر بذارن.

به عنوان مثال ؛ فرض کنید که یکی از دانش آموزا به مشاورش میگه من در حین آمون دادن دچار بی دقتی میشم و برای همین نمیتونم نتیجه دلخواهم رو بگیرم. چی کار کنم؟؟

راه حل اینه که به دانش آموز بگیم سعی کن بیشتر دقت کنی؟؟؟ معلومه که نه!!!

خب حالا راه حل چیه؟؟؟

اول از همه مشاورین ما فرق دقت و تمرکز رو برای دانش آموز به طور کامل توضیح میدن تا دانش آموز بتونه تشخیص بده که مشکلش عدم دقته یا عدم تمرکز . بعد از تشخیص درست مشکل ، لازمه که راه حل مناسب ارائه بشه .

براساس تحقیقات و مطالعات مهندس نظری ، بی دقتی و عدم تمرکز ناشی از دلایل مختلفی هستن که مشاور باید با پرسیدن سوالات هدفمند از دانش‌آموز دلیلش رو پیدا کنه و بعد با ارائه راه حل به دانش آموز کمک کنه تا مشکل رو مرتفع کنه. تا الان برای عدم تمرکز 23 راه حل و برای بی دقتی 13 راه حل وجود داره .

افتخارات کمان آکادمی

برای اینکه بیشتر با کمان آکادمی آشنا بشید حتما به وبسایت ما به آدرس kamanacademy.ir مراجعه کنید یا به صفحه آپارات کمان آکادمی برید و جدیدترین ویدیوهای مارو مشاهده کنید.

برای دیدن آرشیو تمام برنامه های تلویزیونی کمان باحضور مهندس نظری اینجا کلیک کنید